ELITNI ODREDI

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ELITNI ODREDI

ELITNI ODREDI


    Elitni Odredi,Ana Masulovic - Oprosti mi

    mazda nbg
    mazda nbg
    Administrator


    Male Number of posts : 66
    Location : NBGD
    Registration date : 2009-03-02

    Elitni Odredi,Ana Masulovic - Oprosti mi Empty Elitni Odredi,Ana Masulovic - Oprosti mi

    Post  mazda nbg Tue Mar 03, 2009 6:38 pm

    Gospoda baby Platina Bash he sve extra,zar ne? ajde..... slushaj.....

    ref 2x: Oprosti mi,oprosti mi, za sve rane i dane kad rechi stanu negde izmedju nas,
    vreme prolazi a ljubav traje srce kazhe oprosti al ti ne chujem glas

    Hocesh iste poteze u kazinu koji vara imam jednu kraljicu vadim josh 3 iz rukava
    zhivot nije fer niko mi nije ravan danas je sve strava sutra shetash ulicama sama
    kod mene ti je udobno kod mene ti je toplo evo dolazi zima eto nazovi me skotom
    upozn'o sam zhene znam da niste cvecke ona vara mene znachi ona ide peshke suze
    nemaju cenu ne mogu da popustim chudno je al pamtim samo one koje propustim imam
    jedan zhivot svaka sekunda je skupa pravish se pametna na kraju izpadnesh glupa voli
    me do jutra sutra nadji nekog drugog oprosti mi al ne mogu stvarno nishta drugo znam
    da si iskrena i sva tako fina nishta nije kako izgleda ne treba ti psiha....

    ref 2x: Oprosti mi,oprosti mi, za sve rane i dane kad rechi stanu negde izmedju nas,
    vreme prolazi a ljubav traje srce kazhe oprosti al ti ne chujem glas

    druzhe sedi,odmari i pomozi drugu opet sam u bifu sa zhivotom i oprosti mi shto
    kasnim valjda poznajesh moj moto otom potom kad okrenem ti glavu i oprosti kad se
    derem valjda nekad samu upravu i ti znash kada nocu sve me cheshce bedak uzme pa smo
    tad u onom spoju klasika beton alkohol i usne i tad trazhim neshto svoje neki rekli
    bi i uspeh ja cu chovek biti uvek radio bi svashta sad u trci sa tom zheljom da mi
    java bude mashta al je previshe daleko kada snovi nazad vuku i kad sanjam tebe pored
    dobro pamtim onu klupu znash ne znam shta da mislim pustim prichu na papir al je
    vrlo kratko pratim a i rekli su mi davno da to vreme lechi sve meni prolazi ko rane
    ali ne lechi bash nishta nisam rekao kad plachesh vec kad cutish da si pichka

    ref 2x: Oprosti mi,oprosti mi, za sve rane i dane kad rechi stanu negde izmedju nas,
    vreme prolazi a ljubav traje srce kazhe oprosti al ti ne chujem glas

    Ti znash da znam te jako dobro svi smo u problemu al shta je s tobom mnogo vuchesh
    sa sobom ko da imash bif sa bogom jeste zhivot pos'o al njim se pogreshno bavish
    shvatish da pogreshno radish kad praznu slamu mlatish znam da patish s tobom svi
    rade oprezno svako se tobom opek'o svako te gleda popreko sve si opako zajeb'o
    druzhe moj shta je bilo sa nama nekad smo bili bili jedno k'o ekipa zajebana
    kenjash mi da niko od nas nije bio uz tebe klinkama se hvalish da si oter'o nas
    kretene i tu kurvu shto imash pored sebe loshe ti donosi pricha ti shta da radish
    okolinu ti ne podnosi jeste vikend jeste ulica nasha puna chasha je izdaja dodje
    ekipa pukne k'o staklena flasha woooow misli shta hocesh misli o meni sve najgore
    oprosti druzhe al ja ti zhelim samo najbolje....

    ref 2x: Oprosti mi,oprosti mi, za sve rane i dane kad rechi stanu negde izmedju nas,
    vreme prolazi a ljubav traje srce kazhe oprosti al ti ne chujem glas

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 1:18 pm